Автоматичний знімач ізоляції WORKPRO W031314AS 3 в 1 – це якісний, автоматичний, багатофункціональний інструмент для зачистки дротів, іх порізки та обтиску клем. Завдяки функції автоматичного зачищення проводів цей інструмент дозволяє швидко виконати будь-яку роботу з проводкою – він ідеально підходить для мідних і алюмінієвих кабелів 10-24 AWG (0.2-6 мм²). Різак виконаний з якісної сталі, має твердість 55-60 HRC, що дозволє перекусувати мідний дріт заявленого перетину. Ручка виконана з композитного матеріалу, протиковзка, забезпечує ергономічне користування інструментом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WorkPRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | для зняття ізоляції з проводів |
| Мінімальний перетин дроту | 0.2 кв. мм |
| Максимальний перетин дроту | 6 кв. мм |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





