-13%

Автоматичний знімач ізоляції 3 в 1 стріппер різак і обтискач дротів перетином 0.2-6 мм²
520 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
+380987990097
- +380 (98) 799-00-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний знімач ізоляції 3 в 1 представляє собою якісний багатофункціональний інструмент для зачистки дротів та їх обрізання, а також обтиску клем на дротах. Завдяки функції автоматичного зачищення проводів цей інструмент дозволяє швидко виконати будь-яку роботу з проводкою – він ідеально підходить для мідних і алюмінієвих кабелів 10-24 AWG (0.2-6 мм²). Різак виконаний з якісної сталі, має твердість 55-60 HRC, що дозволє перекусувати мідний дріт заявленого перетину. Ручка виконана з композитного матеріалу, протиковзка, забезпечує ергономічне користування інструментом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальний |
| Мінімальний перетин дроту | 0.2 кв. мм |
| Максимальний перетин дроту | 6 кв. мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




