-9%

Садова складна пилка 180/400 мм обрізна пила складна ножівка
320 ₴
290 ₴
- Готово до відправки
+380987990097
- +380 (98) 799-00-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова складна пилка 180/400 мм – обрізна пилка (ножівка), призначена для розпилу дерева, ДСП, дощок, гілок, сучків і т.д. Загальна довжина пили складає 40 см, довжина полотна – 22 см (ріжуча кромка 18 см), довжина рукоятки – 24 см. Ріжуче полотно змінне, виготовлене з високоякісної інструментальної сталі, що забезпечує стійкість до корозії та зносу. Прогумована ручка зручно лежить у руці і не вислизає під час роботи, а спеціальний отвір у ручці дозволяє організувати підвісне зберігання. Складна конструкція оснащена запобіжником від випадкового розкриття пилки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна пила |
| Довжина полотна | 220 мм |
| Ширина полотна | 35 мм |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Загальні | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴





