
Автоматичне введення резерву АВР TOMZN TOQ5-125/2 ATS 125A перемикач однофазний 2-полюсний
1 650 ₴
1 420 ₴
- Готово до відправки
Автоматичний перемикач введення резерву (АВР) TOMZN TOQ5-125/2 ATS – призначений для автоматичного або ручного перемикання між основною та резервною лініями живлення, тому ідеальний при аварійних відключеннях електроживлення. У разі вимкненні основного джерела живлення (міської мережі) TOMZN TOQ5-125/2 ATS автоматично перемикається на резервне (генератор), а при появі основного живлення перемикається на нього, як пріоритетне. Час перемикання становить менше 8 мс. У разі відсутності обох джерел живлення пристрій не працюватиме до того часу, поки одне із джерел не буде увімкнено. Доступна функція ручного перемикання на потрібне джерело.
АВР TOMZN TOQ5-125/2 встановлюється на DIN-рейку та займає простір 6 модулів. У пристрою немає обмежень у сфері використання, лише якщо технічні умови не перевищують номінальних значень.
Ідеальне рішення для квартири, приватного будинку, офісу тощо. Призначений для підключення міського електропостачання та генератора або портативної зарядної станції. Не рекомендується для використання з фотоелектричними системами та інвертором.
Технічні характеристики:
- Робоча напруга: 220-240 В
- Номінальний робочий струм: 125А
- Частота: 50/60 Гц
- Кількість полюсів: 2P
- Час перемикання: < 8 мс
- Напруга ізоляції: 690В змінного струму
- Клас: PC
- Стандарт: IEC60947-6-1
- Розмір: 108х97х69 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Час спрацьовування | 8 мс |
| Кількість модулів | 6 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 97 мм |
- Ціна: 1 420 ₴




