Ручний заклепник DELI DL236910 виготовлений із високоякісної легованої сталі 20Cr, завдяки чому відрізняється міцністю та довговічністю. Закльопочник має довжину 265 мм. До комплекту заклепувального пістолета DELI DL236910 входять 4 насадки для роботи із заклепками різного розміру: 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм та 4.8 мм. Заклепувальник оснащений простою та зручною системою заміни насадок. Ергономічні накладки на рукоятці знижують втому рук під час роботи з інструментом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Довжина інструменту | 265 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 0.58 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴





