-11%

Професійний мультиметр-ручка BSIDE A3 True RMS NCV тестер цифровий детектор напруги
990 ₴
880 ₴
- Готово до відправки
+380987990097
- +380 (98) 799-00-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний мультиметр-ручка BSIDE A3 True RMS належить до останнього покоління розумних мультиметрів у формі ручки-тестера.
Основні переваги:
- Комплексні функції безпеки: Сертифіковано CE із захистом від перевантаження, сповіщенням про наявність напруги та виявленням дротів під напругою для безпечного електричного випробування.
- Вимірювання True RMS: технологія True RMS для точних вимірювань несинусоїдальних сигналів, що забезпечує надійні результати.
- Дисплей високої роздільної здатності: Має 1.9-дюймовий червоно-зелений двоколірний дисплей з 2000 відліками для точних показників напруги та ємності.
- Портативний та міцний дизайн: міцний корпус з якісного пластику та компактні розміри.
- Універсальні можливості вимірювання: Вимірює змінну/постійну напругу, опір, ємність та діоди, задовольняючи різноманітні потреби електричного випробування.
Технічні характеристики:
- Вимірювання постійної напруги: 0.05-520В
- Вимірювання змінної напруги: 0.05-520В
- Роздільна здатність вимірювання напруги: 0.01 В
- Точність вимірювання постійної напруги: ± (0,8 % + 3)
- Точність вимірювання змінної напруги: ± (1,2 % + 5)
- Вимір опору: 0-20 МОм
- Роздільна здатність вимірювання опору: 1 Ом
- Точність виміру опору: 0-2 кОм - ± (1,2 % + 3); 2 кОм-20 МОм - ± (2 % + 10)
- Вимірювання ємності: 1 нФ-2000 мФ
- Роздільна здатність вимірювання ємності: 0,01 нФ
- Точність вимірювання ємності: ± (3,5 % + 8)
- Додаткові функції
- Тест діода: так
- Безконтактне виявлення напруги (NCV): так
- Вимірювання безперервності: так
- Звукова та світлова сигналізація: так
- Ліхтарик: так
- Автоматичне відключення: так, 15 хв
- Захист від перенапруги: так, CAT III (600 В)
- Дисплей: РК
- Кількість відліків: 2000
- Джерело живлення: 2 батарейки типу ААА 1.5 В (НЕ ВХОДЯТЬ до комплекту)
- Розмір: 30х31х169 мм
- Вага: 77 г
Комплектація:
- ручка-тестер BSIDE A3
- щупи
- подовжені голки для щупів 2 шт
- затискачі типу "крокодил" для щупів 2 шт
- викрутка
- посібник користувача (англ. мова)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSIDE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваного струму | DC/AC |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.05 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 520 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0.05 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 520 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом, кОм, МОм |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | нФ, мкФ |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Розмір монітора | 1.9 дюйм |
| Колір фону | Зелений, Червоний |
| Колір символів | Чорний |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 169 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 31 мм |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴









